Springfield Echelon 9mm 4.5" 17/20 RD EC9459BUCOMP
In stock
- SKU :
- 2024046767
| SKU | 2024046767 |
|---|---|
| UPC | 706397982430 |
| Brand | Springfield |
| Model Name | Echelon |
| MPN | EC9459BUCOMP |
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 17/20 RD |
| Barrel Length | 4.5" |
| Length | 8" |
| Sights | Tritium, Luminescent Front / Tactical Rack U-Dot Rear |
| Grip | Standard |
| Trigger | Standard |
| Finish | Black |
| Condition | New in Box |
RK GUNS NEWSLETTER
RK GUNS TEXT ALERTS
BE THE FIRST TO KNOW ABOUT HOT DEALS, SPECIAL OFFERS & NEW GUNS!
TEXT RKGUNS TO 223556
By texting the keyword, you agree to receive recurring marketing text messages (e.g. cart reminders), which may be automated or AI-generated, to the mobile number provided at opt-in from RKGuns. Only U.S. mobile numbers are eligible to participate. Reply with your birthday MM/DD/YYYY to verify age of 21+ in order to receive texts. Consent is not a condition of purchase. Msg frequency may vary. Msg & data rates may apply. Reply HELP for help and STOP to cancel. See Terms and Conditions & Privacy Policy.

