NAA MiniRevolver 22 LR SAO 1.13" 5 RD 22MSCHG
In stock
- SKU :
- 2024900947
| SKU | 2024900947 |
|---|---|
| UPC | 744253000935 |
| Brand | North American Arms |
| Model Name | MiniRevolver |
| MPN | 22MSCHG |
| Caliber | 22 LR |
| Action | SAO |
| Capacity | 5 RD |
| Barrel Length | 1.13" |
| Length | 4.63" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Sights | Half Moon |
| Grip | Black Synthetic Holster |
| Trigger | Standard |
| Finish | Barrel: Stainless / Cylinder: Stainless |
| Condition | New in Box |
RK GUNS NEWSLETTER
RK GUNS TEXT ALERTS
BE THE FIRST TO KNOW ABOUT HOT DEALS, SPECIAL OFFERS & NEW GUNS!
TEXT RKGUNS TO 223556
By texting the keyword, you agree to receive recurring marketing text messages (e.g. cart reminders), which may be automated or AI-generated, to the mobile number provided at opt-in from RKGuns. Only U.S. mobile numbers are eligible to participate. Reply with your birthday MM/DD/YYYY to verify age of 21+ in order to receive texts. Consent is not a condition of purchase. Msg frequency may vary. Msg & data rates may apply. Reply HELP for help and STOP to cancel. See Terms and Conditions & Privacy Policy.

