MAC 1014 12 Gauge Semi-Auto 18.5" 5+1 RD 21000155
In stock
- SKU :
- 2024046913
| SKU | 2024046913 |
|---|---|
| UPC | 723551444344 |
| Brand | MAC |
| Model Name | 1014 |
| MPN | 21000155 |
| Chamber | 3" |
| Action | Semi-Auto |
| Capacity | 5+1 RD |
| Barrel Length | 18.5" |
| Length | 47.8" |
| Weight | 8 lbs |
| Sights | Blade Front / Ghost Ring Rear |
| Grip | Standard |
| Trigger | Standard |
| Safety | Crossbolt |
| Finish | Black Anodized/Turkish Walnut |
| Condition | New in Box |
RK GUNS NEWSLETTER
RK GUNS TEXT ALERTS
BE THE FIRST TO KNOW ABOUT HOT DEALS, SPECIAL OFFERS & NEW GUNS!
TEXT RKGUNS TO 223556
By texting the keyword, you agree to receive recurring marketing text messages (e.g. cart reminders), which may be automated or AI-generated, to the mobile number provided at opt-in from RKGuns. Only U.S. mobile numbers are eligible to participate. Reply with your birthday MM/DD/YYYY to verify age of 21+ in order to receive texts. Consent is not a condition of purchase. Msg frequency may vary. Msg & data rates may apply. Reply HELP for help and STOP to cancel. See Terms and Conditions & Privacy Policy.

