CZ SharpTail 410 Gauge Break Open 28" 2 RD 06407
In stock
- SKU :
- 1794005935
| SKU | 1794005935 |
|---|---|
| UPC | 806703064079 |
| Brand | CZ |
| Model Name | SharpTail |
| MPN | 06407 |
| Chamber | 3" |
| Action | Break Open |
| Capacity | 2 RD |
| Barrel Length | 28" |
| Length | 45.75" |
| Weight | 5.90 lbs |
| Sights | Bead Front |
| Stock | Fixed |
| Grip | Standard |
| Trigger | Single Selective |
| Safety | Manual Thumb |
| Finish | Brown |
| Condition | New in Box |
RK GUNS NEWSLETTER
RK GUNS TEXT ALERTS
BE THE FIRST TO KNOW ABOUT HOT DEALS, SPECIAL OFFERS & NEW GUNS!
TEXT RKGUNS TO 223556
By texting the keyword, you agree to receive recurring marketing text messages (e.g. cart reminders), which may be automated or AI-generated, to the mobile number provided at opt-in from RKGuns. Only U.S. mobile numbers are eligible to participate. Reply with your birthday MM/DD/YYYY to verify age of 21+ in order to receive texts. Consent is not a condition of purchase. Msg frequency may vary. Msg & data rates may apply. Reply HELP for help and STOP to cancel. See Terms and Conditions & Privacy Policy.

