CZ CZ 612 12 Gauge Pump 32" 4+1 RD 06578
Out of stock
- SKU :
- 1794002890
| SKU | 1794002890 |
|---|---|
| UPC | 806703065786 |
| Brand | CZ |
| Model Name | CZ 612 |
| MPN | 06578 |
| Chamber | 3" |
| Action | Pump |
| Capacity | 4+1 RD |
| Barrel Length | 32" |
| Length | 52.5" |
| Weight | 7.30 lbs |
| Sights | Bead Front |
| Stock | Monte Carlo |
| Grip | Standard |
| Trigger | Standard |
| Safety | Crossbolt |
| Finish | Browntan |
| Condition | New in Box |
RK GUNS NEWSLETTER
RK GUNS TEXT ALERTS
BE THE FIRST TO KNOW ABOUT HOT DEALS, SPECIAL OFFERS & NEW GUNS!
TEXT RKGUNS TO 223556
By texting the keyword, you agree to receive recurring marketing text messages (e.g. cart reminders), which may be automated or AI-generated, to the mobile number provided at opt-in from RKGuns. Only U.S. mobile numbers are eligible to participate. Reply with your birthday MM/DD/YYYY to verify age of 21+ in order to receive texts. Consent is not a condition of purchase. Msg frequency may vary. Msg & data rates may apply. Reply HELP for help and STOP to cancel. See Terms and Conditions & Privacy Policy.

