Browning X-Bolt 7mm Rem Mag Bolt Action 26" 3+1 RD - 035602227
In stock
- SKU :
- 2024027776
| SKU | 2024027776 |
|---|---|
| UPC | 023614860495 |
| Condition | New in Box |
| Finish | Stock Finish Group: Black |
| Trigger | Adjustable Feather |
| Grip | Standard |
| Weight | 7 lbs |
| Sights | None |
| Length | 46.75" |
| Barrel Twist | 1:9.50" |
| Barrel Length | 26" |
| Capacity | 3+1 RD |
| Action | Bolt |
| Caliber | 7MM REM MAG |
| MPN | 035602227 |
| Model Name | X-Bolt |
| Brand | Browning |
RK GUNS NEWSLETTER
RK GUNS TEXT ALERTS
BE THE FIRST TO KNOW ABOUT HOT DEALS, SPECIAL OFFERS & NEW GUNS!
TEXT RKGUNS TO 223556
By texting the keyword, you agree to receive recurring marketing text messages (e.g. cart reminders), which may be automated or AI-generated, to the mobile number provided at opt-in from RKGuns. Only U.S. mobile numbers are eligible to participate. Reply with your birthday MM/DD/YYYY to verify age of 21+ in order to receive texts. Consent is not a condition of purchase. Msg frequency may vary. Msg & data rates may apply. Reply HELP for help and STOP to cancel. See Terms and Conditions & Privacy Policy.

