Browning Cynergy 12 Gauge Break Open 30" 2 RD 018725303
In stock
- SKU :
- 2023033037
| SKU | 2023033037 |
|---|---|
| UPC | 023614849360 |
| Brand | Browning |
| Model Name | Cynergy |
| MPN | 018725303 |
| Chamber | 3.5" |
| Action | Break Open |
| Capacity | 2 RD |
| Barrel Length | 30" |
| Length | 47" |
| Weight | 7.10 lbs |
| Sights | Ivory Bead Front |
| Stock | Fixed W/ Adjustable Comb |
| Grip | Standard |
| Trigger | Standard |
| Safety | Tang |
| Finish | Digital Camouflage |
| Condition | New in Box |
RK GUNS NEWSLETTER
RK GUNS TEXT ALERTS
BE THE FIRST TO KNOW ABOUT HOT DEALS, SPECIAL OFFERS & NEW GUNS!
TEXT RKGUNS TO 223556
By texting the keyword, you agree to receive recurring marketing text messages (e.g. cart reminders), which may be automated or AI-generated, to the mobile number provided at opt-in from RKGuns. Only U.S. mobile numbers are eligible to participate. Reply with your birthday MM/DD/YYYY to verify age of 21+ in order to receive texts. Consent is not a condition of purchase. Msg frequency may vary. Msg & data rates may apply. Reply HELP for help and STOP to cancel. See Terms and Conditions & Privacy Policy.

