Bond Arms Rustic Defender 45 Colt (LC) Revolver 3" 2rd BARD
In stock
- SKU :
- 1794005977
| SKU | 1794005977 |
|---|---|
| UPC | 855959004766 |
| Brand | Bond Arms |
| Model Name | Rustic Defender |
| MPN | BARD |
| Caliber | .45 Long Colt |
| Class | Subcompact |
| Action | Break Open |
| Capacity | 2RD |
| Barrel Length | 3" |
| Length | 5" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Sights | Blade Front |
| Grip | Rosewood |
| Trigger | Standard |
| Finish | Stainless Steel |
| Condition | New in Box |
RK GUNS NEWSLETTER
RK GUNS TEXT ALERTS
BE THE FIRST TO KNOW ABOUT HOT DEALS, SPECIAL OFFERS & NEW GUNS!
TEXT RKGUNS TO 223556
By texting the keyword, you agree to receive recurring marketing text messages (e.g. cart reminders), which may be automated or AI-generated, to the mobile number provided at opt-in from RKGuns. Only U.S. mobile numbers are eligible to participate. Reply with your birthday MM/DD/YYYY to verify age of 21+ in order to receive texts. Consent is not a condition of purchase. Msg frequency may vary. Msg & data rates may apply. Reply HELP for help and STOP to cancel. See Terms and Conditions & Privacy Policy.

