Beretta A400 20 Gauge Semi-Auto 26" 4+1 RD J40AA26
In stock
- SKU :
- 1794000449
| SKU | 1794000449 |
|---|---|
| UPC | 082442582252 |
| Brand | Beretta |
| Model Name | A400 |
| MPN | J40AA26 |
| Chamber | 3" |
| Action | Semi-Auto |
| Capacity | 4+1 RD |
| Barrel Length | 26" |
| Weight | 6.70 lbs |
| Sights | Fiber Optic Front |
| Stock | Fixed |
| Grip | Standard |
| Trigger | Chromeplated |
| Safety | Crossbolt |
| Finish | Brown |
| Condition | New in Box |
RK GUNS NEWSLETTER
RK GUNS TEXT ALERTS
BE THE FIRST TO KNOW ABOUT HOT DEALS, SPECIAL OFFERS & NEW GUNS!
TEXT RKGUNS TO 223556
By texting the keyword, you agree to receive recurring marketing text messages (e.g. cart reminders), which may be automated or AI-generated, to the mobile number provided at opt-in from RKGuns. Only U.S. mobile numbers are eligible to participate. Reply with your birthday MM/DD/YYYY to verify age of 21+ in order to receive texts. Consent is not a condition of purchase. Msg frequency may vary. Msg & data rates may apply. Reply HELP for help and STOP to cancel. See Terms and Conditions & Privacy Policy.

